نتایج جستجو برای عبارت :

شاه: اشرف دیوانه و هوس‌باز است!

دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
گاهی اوقات همین اشرف مخلوقات دست به کارهایی میزنه که پست ترین مخلوقات فکر انجام اون کارها رو حتی در خواب و مخیله خویش نمیبینن! این بشری که اشرف مخلوقاته از طرفی  ناقص العقل هم تعریف شده ! پس کسی چه میدونه شاید همین توانایی انجام ناپسندانه ترین اعمال باشه که بخاطرش لقب اشرف مخلوقات رو پیدا کرده !
کسی چه میدونه شایده همه چیز دروغکیه؟
یا شایدم اصلا ...  
کسی چه میدونه؟
یکی از سوالات اساسیی که همیشه برام وجود داشته، اینه که مردم دهه ی شصت به قبل، چرا اینقدر به اسم اشرف علاقه داشتند؟؟!
شاید اگه تو دهه های قبل هم این قرتی گریِ شمارش اسامی دختر و پسر در ثبت احوال کشور وجود داشت، اسم اشرف در ردیف اسم فاطمه یا حتی بالاتر از اون قرار میگرفت!
البته تحقیقاتی هم در این زمینه داشتم که نتایجی در برداشته!
بنظر من آدمایی که به اسم اشرف علاقه دارند، چند دسته اند:
دسته ی اول مثل پدر خدابیامرز خودم، یه عشق ناکامِ شکست خورده ب
دانلود آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده 
Download New Music Hojat Ashrafzadeh – Mosem Gol
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام موسم گل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
بازخوانی ترانه قدیمی موسم گل
متن آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده
موسم گل ، دوره مل
یک دوروز است در زمانه
ای به دل آرامی به عالم فسانه ، ای که ز تو مانده نکویی نشانه
خاطر عاشقان را میازار ، خوش نباشد ز معشوقه آزار

♥♥♥
گر بسوزد شمع و پروانه را با زبانه
چون شود روز شمع و شب را نبینی نشانه
می‌
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده مهربان منی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مهربان منی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Mehrabane Mani With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ مهربان منی حجت اشرف زاده
جادوی دلفریب بالا بلندم زیبای بی نظیر خوشگل پسندمشاهکار دلنشین شیرین زبانم نازت نشسته بر دل دردانه ج
هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت عالی مشهد می باشد که در 6 طبقه با ظرفیت 80
نفر آماده خدمت رسانی می باشد این هتل آپارتمان در سال 1393 نوسازی شده
است و از فضای بسیار شکیل و آرامش بخشی برخوردار می باشد و همچنین در
نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله
بسیار کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد را
می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آ
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
دانلود آهنگ نگارم با صدای حجت اشرف زاده هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن ترانه
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh – Negaram 
ترانه سرا: امید صباغ نو / ملودی: محمد محتشمی / تنظیم قطعه: کمال صداقت

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
 از موزیک من اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده همراه شعر و کیفیت خوب
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده آتشم باش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتشم باش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Atasham Bash With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه حجت اشرف زاده به نام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستممن هنوز از هوای تو مستمای پریزاده ی مو پریشانروی از این خسته دل بر مگردانماه ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده آتشم باش
Download New Music Hojat Ashraf Zadeh Atasham Bash
آهنگ حجت اشرف زاده بنام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستم من هنوز از هوای تو مستم
ای پریزاده ی مو پریشان روی از این خسته دل بر مگردان
ترانه: امید صباغ نو+موزیک: محمد محتشمی+تنظیم: فتاح فتحی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ مه دخت از حجت اشرف زاده
♪ آهنگ فوق العاده زیبا و شنیدنی از برنامه یک یک با صدای حجت اشرف زاده بنام مه دخت
شعر : محمدمهدی علی نژاد / آهنگسازی : فرامرز نصیری / تنظیم کننده : رضا پناهی
Exclusive Song: Hojat Ashrafzadeh – “Mah Dokht” With Text And Direct Links In Centerall

ادامه مطلب
زندگینامه حجت اشرف زاده
آذرماهی است، متولد 1358 اهل نیشابور و از پدر و مادری فرهنگی و علاقه مند به شعر و ادبیات و در بیمارستانی در مشهد به دنیا آمده است. مادرش بیرجندی است. علاقه اش به پدربزرگ مادری، تابستان ها او را به بیرجند می کشاند تا از همان سه چهارسالگی آواز خوش پدربزرگ، در چاووشی ها خوانی های خاص بیرجند، گوشه های نغمات افشاری را در ذهنش ماندگار کند.
عکسی دیدنی از کودکی حجت اشرف زاده
ازدواج حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده سال 1389 ازدواج کرده و

حجت اشرف زاده نگارم
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
Hojat Ashrafzadeh - Negaram
ترانه : امید صباغ نو ؛ موزیک : محمد محتشمی ؛ تنظیم : کمال صداقت
+ متن ترانه نگارم از حجت اشرف زاده
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم / سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب / بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم از حجت اشرف زاده با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang na ba to residam na bi to boridam az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم حجت اشرف زاده (اصلی و رایگان)
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه
همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی
حس میکنم به روحم تیر اندازی شده
نه نه! باید بگم ترور شده..
نیاز به دوا و درمون داره
کاش میشد مغزتو برداری و توشو نگاه کنی بعد یه چیزایی رو از تدش پاک کنی
یه گزینه ام داشته باشه پاک کردن واسه مخاطب
برا اون وقتایی ک مخاطبینت چیزایی میگن یا کارایی میکنن که روحت آزرده میشه
خدایا این ادما چی بودن خلق کردی آخه؟؟
بعدم گفتی اشرف مخلوقات
والا بعضیاشون انتر مخلوقاتم نیستن چه برسه اشرف

مطمئن نیستم با رفتن تو خونه جدید حتما حالمون خوب میشه! اما میدونم ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده نگارم
Download New Music Hojat Ashrafzadeh Negaram
آهنگ جدید حجت اشرف زاده بنام نگارم
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
گاهی استفاده ترکیبی از نخ ابریشم و نخ دمسه در اجرای دوخت ها می تواند زیبایی دوخت را افزون نماید. در نمونه زیبای زیر تصویری از این ترکیب را می بینید که توسط خانم اشرف پور موسوی از آموزشگاه شب افروز،در میانه یک گل؛ اجرا شده است. برای دوخت این گل از نخ عمامه دمسه استفاده شده و برای دوختن وسط گل و اجرای گره فرانسوی تو پر، دو رنگ ابریشم به کار رفته است.
برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang hamin akse saket to ba khateratet vase man azize az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه حجت اشرف زاده
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم ...♪
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم ...♪
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه ...♪
همین عکس ساکت تو با
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت پولک دوزی توپر و برجسته را بر روی یک کوسن، در این پست می بینیدکه  توسط خانم اشرف پور موسوی، از آموزشگاه شب افروز؛ اجرا شده است. دوخت پولک در این طرح به شیوه توپر و برجسته می باشد که در آن از دو نوع پولک(صاف و معمولی) و دو رنگ پولک ( طلایی و معمولی) به شیوه دوبل استفاده شده است. 
برای دیدن تصاویر بیشتری از این پولک دوزی بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.

حجت اشرف زاده دلتنگ توام
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
برای دانلود فول آلبوم حجت اشرف زاده اینجا کلیک کنید
شعر حسین غیاثی / موزیک محمد محتشمی / تنظیم رضا پناهی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ دلتنگ توام با صدای حجت اشرف زاده
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلتنگ توام حجت اشرف زاده با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام دلتنگ توام
آهنگ ایرانی حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
Hojat Ashrafzadeh Deltange Toam

انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت مرحومه ی مغفوره شادروان اشرف آغا بنی هاشمی متعلقه ی مرحوم حاج عباس سعیدی جهانگرد و خواهر برادر ارجمند سید دخیل بنی هاشمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم ، مراسم تشییع و تدفین متعاقبا به اطلاع خواهد رسید 
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید از ♫ اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی
Download New Music BY : Hojat Ashrafzade | Deltange Toam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ای در این حادثه ها؛ نام تو آرامش منای حواست به من و حالِ دل سرکش من!ا
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
متن آهنگ دلم گریه میخواد حجت اشرف زاده
با لبخندی ساده بشین رو به روم
تا من مثل آینه تماشا کنم
بذار آرزوهای گم کردمو
تو چشمای مستِ تو پیدا کنم
به جز تو چی میخوام از این زندگی
دلِ من تورو آرزو میکنه
کنارم بمون رو نگردون ازم
تو باشی به من بخت رو میکنه
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Bi Khabar Az To

دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
درحالیکه
مسعود رجوی بهمراه بنی صدر، رییس جمهور مخلوع ایران در سال مرداد 1360 از کشور
فرار کردند. اما رجوی دو نفر از نزدیکترین اعضایش را در تهران جا گذاشت.  اشرف ربیعی همسرش و موسی خیابانی نفر دوم فرقه
در آن زمان.
چرایی اینکه
این دو نفر در ایران و در خانه ای مجلل در تهران، یعنی در دسترس ترین منطقه به
مرکزیت سپاه پاسداران و کمیته نگه داشته شدند، سالها بعد مشخص شد.
شش ماه پس از
فرار مسعود رجوی از کشور، یعنی در 19 بهمن 1360، خانه تیمی موسی خیابانی که مد
اخیرا رسانه ها از تشرف علی دایی فوتبالیست مشهور کشورمان و آقای گل جهان به کربلا خبر داده اند.علی دایی برای مراسم پرفیض عرفه به کربلای معلی رفته و تصویری از او درکنار حرم مطهر حضرت امیرالمومنین(ع) در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

علی دایی بهترین گلزن جهان در رقابت های ملی همچنان با اقتدار عنوان آقای گل ادوار جام ملت ها را به خود اختصاص داده است.شهریار فوتبال ایران که در سه دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پیراهن تیم ملی
به گزارش دورتموند ایران ، اشرف حکیمی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال دورتموند از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا به عنوان بهترین بازیکن جوان این قاره در سال 2019 انتخاب شد. حکیمی که از رئال به صورت قرضی به دورتموند پیوسته، به واسطه عملکرد خیره کننده اش در ترکیب دورتموند به این عنوان دست یافت.
حکیمی تا به اینجای رقابت های بوندسلیگا در 12 بازی برای زردپوشان وستفالن به میدان رفته که تاکنون دو گل زده و سه پاس گل هم داده است. اما چیزی که به احتمال زیاد موجب دس
خاطره قرار ملاقات با امام رضا ع
در عصر یک روز زمستانی سال ۱۳۸۶ که در خانه پدر بزرگ همسرم در گیلان بودیم، با خانواده تصمیم گرفتیم به زیارت آستانه اشرفیه برویم.به نیت رفع مشکلی که برای همسرم ایجاد شده بود  به داخل حرم رفته و  سلام کردم و از ایشان خواستم که ازخدا بخواهد مشکل ما  حل شود و بعد نماز زیارت، کتاب تاریخ انقلاب سید اشرف را در باره  زندگی ایشان خریدیم و به  خانه پدر بزرگ همسرم بازگشتیم که تقریبا نیم ساعت فاصله داشت.فردا  بعد از اذان، نم
متن آهنگ جدید از یادها رفته با صدای حجت اشرف زاده

روز و شب به یاد عشقت ای یار همدم صدای گریه و بارانم 
 رفتم از یادت اما ای عشق تا ابد بیاد تو میمانم 
 عشقت را رها نکردم دست از پا خطا نکردم جز اسمت صدا نکردم 
 تا ناز تو را خریدم دل از هر کسی بریدم عشق دیگری ندیدم 
 خورشیدی شدی در هر روز من دور سرت بگردم 
 زیبایی این جهان را در چشمت خلاصه کردم
 جانا به تمام دنیا از عشق تو گفته بودم
 افسوس عاشقم نبودی از یاد تو رفته بودم 
 عشقت را رها نکردم دست از
دست مزن! چشم، ببستم دو دست    
                                       راه مرو! چشم، دو پایم شکست
حرف مزن! قطع نمودم سخن    
                                     نطق مکن! چشم، ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مکن  
                                     خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم، کور شوم، کر شوم     
                                   لیک محال است که من خر شوم
چند روی همچو خران زیر بار؟          

سلام
یک:
تو پست قبل منظورم از طلوع و غروب،طلوع و غروبِ یه قلب بود،یه قلبی که بیست و پنجم فروردین نود و هفت پر عشق شد،و پونزدهم دی ماه،سرد شد،همه ی اون عشق شد خاطره واسش،پر پر شد،له شد،نا امید شد،گریه کرد،زار زد،زجه زد و در نهایت و مُرد......همین قد بسه:)
دو:
روزای خیلیییییی گسل کننده ی گندی رو میگذرونم،دیروز حال روحیم اصلا خوب نبود،مازیار فلاحی گوش دادم و ساعت کش اومد،ساعت شیش زنگ زدم مرجان گفت دوشنبه و سه شنبه امتحانا لغوه،داشتم به بدبختی درس
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل لحظه‌ای که به غذا خوردن نیازمند می‌شوی. مثل نیازی که به دیگری پیدا می‌کنی...
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است مثل وقتی که کلمه‌ها توی سرت خودشان را به این سو و آن سو می‌زنند، به دنبال راهی برای خلاص شدن.
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل دسته مویی که می‌ریزد. مثل رشته موهایی که سرخ می‌شوند، زرد می‌شوند، سفید می‌شوند. مثل بدنی که بو می‌کند. اعضایی که تحلیل می‌روند. تنی که پیر می‌شود. دستی که می‌لرزد. قلب
اگر بگوئیم خداوند از خلقت آدم (انسان) خیلی لذت برده است سخن گزاف نگفته ایم:فتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَآفرین باد بر خدا که بهترین آفرینندگان است
تمام آیات قرآن را بگردیم چنین شور و نشاطی الهی در خلقت یک موجود نمی بینیم.خدایی که کائنات با این عظمت را خلق کرد و از ظریف ترین جزئیات امور هم دریغ نکرد،هیچ نشانی از واکنش شادمانه را در کلامش دیده نمیشوداما در مورد آفرینش انسان چنین پرنشاط و حتی غرور آمیز به خودش تبریک می گوید!همه ما ف
دانلود آهنگی جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Negaram
+متن آهنگ نگارم از حجت اشرف زاده

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیکها ، دانلود موزیک کیفیت بالا ، دانلود آهنگها ، دانلود آهنگهای جدید ، موزیکهای جدید ، آهنگی جدید ، دانلود موزیکی جدید ، دانلود مداحی ها ، دانلود نوحه ها ، نوحه ها ، دانلود نوحه های جدید
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب دکتر اقای اشرف غنی سلام برشما باد اینچنین باشدکه شما زمانی همبرای مباحثه اسلامی باخانم محترمتان درباره اسلام گفتمان کنید درک سیاسی واعتقادی ایشان از شما کمتر نیست- ایشان لبنانی هستند ومسیحی هستند علوم سیاسی  رادرفرانسه خواندن فوق لیسانس سیاسی را در  دردانشگاه امریکائی دربیروت خواندن درانجا هم کلاس بااقای دکتر اشرف غنی شدند و یک فوق  لیسانس  دیگر درعلوم خبرنگاری و روزنامه نگاری-از دانشگاه  ک
چوپانیان (آل چوپان) دودمانی بودند که طی سده هشتم (۷۳۸–۷۵۸ق) در قسمتی از ایران حکومت کردند.
این دودمان سلسله‌ای از امرا بود که پس از درگذشت ابوسعید بهادرخان آخرین ایلخان مغول در قسمتی از ایران حکومت کرد. مؤسس آن امیر شیخ حسن چوپانی پسر بزرگ‌تر امیر تیمورتاش بن امیر چوپان سلدوز است و پس از او برادر کوچک‌ترش امیر ملک اشرف چوپانی حکومت کرد. پادشاهان خاندان چوپانی منحصر به همین دو تن است.
چوپانیان از خانواده مغول بودند که در قرن ۱۴ میلادی به شهر
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن تو برام مث سنگ صبوریبارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام از خیابونا بپرس حالم رو از چتر و بارونا بپرسمیخواستم این چشمه یه روز با چشات دریا بشهدنیا فقط یک ثانیه پیش تو زیبا بشهزیبای من امیدو از این دل بی کس نگیردنیای من دست توئه دنیا رو از من پس نگیربارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام ا
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن تو برام مث سنگ صبوریبارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام از خیابونا بپرس حالم رو از چتر و بارونا بپرسمیخواستم این چشمه یه روز با چشات دریا بشهدنیا فقط یک ثانیه پیش تو زیبا بشهزیبای من امیدو از این دل بی کس نگیردنیای من دست توئه دنیا رو از من پس نگیربارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام ا
آه
باورم نمیشه..
من اینجا، حرم حضرت علی..
چه سناریویی باید طی می شد که من بالاخره برسم به دیدار پدر...
چقدر حال و هوای اینجا خوبه
دلم نمیخواد برم.دلم میخواد تا ابد همین گوشه ی خنکی که پیدا کردم بشینم و خیره بشم به ایوان طلا...
تا به حال انقدر احساس خوب نداشتم.هرچند اوضاع اصلا خوب نیست اما اینجا همونقدر حس خوب داره که آغوش گرم پدر...
کاش مجبور نبودم تا چند دقیقه دیگه برم...
کاش همین جا می مردم :) ..

نجف اشرف-حرم علی ابن ابی طالب-ساعت 12 ظهر ...
هانا آهنگ گذاشته بود و حرف میزدیماز خودمون و تغییراتمون و تلاشی که برا تغییراتمون کردیم گفتیم و گفتیم و گفتیم...یهو به خودم اومدم اشرف زاده داشت میخوندتو ماهی و من ماهی این برکه کاشیاندوه بزرگیست زمانی که نباشی فکرا میچرخید تو سرم و میچرخید و من دلم رهایی میخواست...اونقد فکرا چرخید توسرم که بغض شد حتی...که دلم خواست خودمو فکرامو بالا بیارم و آوردم...
گیلکی گۊیشان ٚمئن: اشرف: سنؤ سوادکۊ: هسنۊ اشکور: سیناو لاجؤن: سینؤ سنگر: سیناب

دئباری زوانان ٚدل: سانسکریت: sna (حمام گۊدن) اوستایی : sna (شۊردن) اشکانی پهلوی: snazh  ساسانی پهلوی: shnaz اولیه هندؤارۊپایی: sna*

ایمرۊجی هندؤارۊپایی زوانان ٚدل: کۊردی: سناؤ فارسی: شنا ایرلندی: snámh 
درباره نجف
نجف یا همان نجف اشرف از شهرهای زیارتی بسیارمحبوب درمیان شیعیان، درعراق است که حرم امام علی (ع) در آنجا قرار دارد. این شهر به دلیل محل دفن امام علی (ع) درمیان تورهای مسافرتی سرو صدای زیادی به پا کرده است. حرم مطهر حضرت علی (ع) همچون جواهری در قلب این شهر آراسته است. 
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای خارجی و تورهای مسافرتی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.
دو تا پرنده بودن که دو سه ماه پیش یه روز اتفاقی دیدم رو لبهٔ بیرونی پنجرهٔ اتاق نشستن و یکیشون سرشو گذاشته بود رو شونهٔ (؟) اون یکی و دوتایی داشتن منظرهٔ روبه‌روشون رو نگاه می‌کردن.‌ چند وقت بعد صدای خش‌خش لونه‌سازی‌شون میومد تو سوراخ لولهٔ بخاری نزدیک پنجره و الان هم صدای جیک‌جیک بچه‌هاشون میاد:)
خواستم بگم شاید اشرف مخلوقات یکی دیگه است ولی بهمون نمی‌گن که ناراحت نشیم:)
برترین مخلوق ایزدمصطفی در عالم است/افتخارآفرینش آن نبی خاتم است/شدمحمدجلوه گاه رحمت و بربندگی/حضرتش پیغمبرمابا ولایت همدم است/درسپهرکل خلقت اشرف مخلوق رب/چشمها ازعشق وصلش اشتیاق زمزم است/اهل بیت مصطفی را لطفهای ایزدی/بهرایمان مسلمان ایتی بس محکم است/شیعه بادلدادگی ها عاشق آل نبی/روزمیلادپیمبر انتهای هرغم است/همزمان بامصطفی هم صادق آل نبی/این دومیلادمبارک قلب مارا مرهم است/حضرت صاحب زمان را هست تبریک وشعف/درظهور مهدویت دست مولاپرچم است/
 حمایت مجلس از انقلاب «رسول اشرف‌زاده» در پتروشیمی؛عضو کمیسیون انرژی مجلس: تولید اوره پتروشیمی لردگان تا دی آغاز می‌شود/ مجلس از طرح «پترول» برای ساخت اولین پارک اوره ایران در لردگان حمایت می‌کند طرح «پارک پتروشیمی»‌ انقلاب جدید تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی‌‎هاست.
هفته وحدت سراسرافتخارو عزت است/مسلمین راشادمانی در پناه رحمت است/گشته میلاپیمبر رحمه للعالمین/نام زیبای محمد برجهانی برکت است/بنده خوب خدا و اشرف مخلوق رب/سرفرازی رسالت انبیاء راشوکت است/گشته شیطان ستمگر خوار ورسوا و خفیف/دشمنان دین ماراصدشکست وذلت است/شیعیان ومسلمین راگوی تبریک زیاد/هفته خیر و شکوه و شادمان وحدت است/باولایت با بصیرت صبح پیروزی رسد/این همای جاودانی باسلاح همت است/هفته وحدت بگردد خواستگاهی برظهور/عشق مهدی بر مسلمان برتر
ینی خدا ما کاشونیا و این شمالیا رو اون دنیا میبره یه جای بهشت؟؟ بابا ما تو دنیا تو جهنم سوزان زندگی میکردیم، اینا تو بهشت برین! انصافه عایا؟؟اینا اسم کوچه هاشونو میذارن تازه آباد، سبزخونه، خوشگل کوچه! ماهم اسم خیابونامونو میذاریم کویر آباد، گرمابه، جهنم دره!!

یادمه دکتر سعیدا  استاد حسابداریمون یه بار سرکلاس بهم گفت اشرف السادات! (با تشدید مشدد حرف سین) تو لنگرودی هستی؟! گفتم نه استاد، گفت پس چرا انقد شکل لنگرودی هایی؟؟ مگه لنگرودیا چه شک
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام چشم تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Cheshme To

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
نام کتاب: روش تحقیق علمی:راهنمای عملی
نویسنده: دکتر علی اشرف نظری
ناشر: دانشگاه تهران
در این مطلب قرار است، شیوه ی نگارش و خلاصه ای از کتاب مزبور مورد بحث قرار بگیرد.
در این گزارش، خلاصه ای از کتاب روش تحقیق دکتر علی اشرف نظری ارائه خواهد شد و در این مقصد چند هدف مورد نظر است. هدف اول این است که ساختار کتاب در این خلاصه از بین نرود و آن چنان مورد تغییر قرار نگیرد که شباهتی به کتاب نداشته باشد. همچنین تا حد ممکن سعی شده است، الفاظ و نوع نگارش نوی
نام کتاب: روش تحقیق علمی:راهنمای عملی
نویسنده: دکتر علی اشرف نظری
ناشر: دانشگاه تهران
در این مطلب قرار است، شیوه ی نگارش و خلاصه ای از کتاب مزبور مورد بحث قرار بگیرد.
در این گزارش، خلاصه ای از کتاب روش تحقیق دکتر علی اشرف نظری ارائه خواهد شد و در این مقصد چند هدف مورد نظر است. هدف اول این است که ساختار کتاب در این خلاصه از بین نرود و آن چنان مورد تغییر قرار نگیرد که شباهتی به کتاب نداشته باشد. همچنین تا حد ممکن سعی شده است، الفاظ و نوع نگارش نوی
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام آتشم باش با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Atasham Bash

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
عیدمیلادمحمد جلوه گاه وحدت است/مصطفی خلوت نشین رب وتاج عزت است/درسپهرآفرینش اشرف مخلوق حق/رحمه للعالمین و مقتدای رحمت است/حق پرستی مقدمش راشد طلوعی جاودان/نام زیبای محمد بهرعالم برکت است/اتحاد ووحدت ماهست مدیون نبی/سوی اسلام وولایت اسوه ای بر شوکت است/همزمان شدعیداحمد بارئیس مذهبش/صادق آل محمد وارث آن حضرت است/باطلوع این دومولا گشته دنیاپرفروغ/گلفشان حتی سرای باصفای جنت است/از قدوم پاک مولا آسمانها پرزنور/جبهه باطل تمامش اضطراب و وحشت ا

استاندار نجف اشرف تاکید کرد که به توصیه سازمان بهداشت جهانی و دولت عراق زیارت عتبات عالیات برای زائران داخل و خارج عراق تا زمان اتمام بحران شیوع کرونا ممنوع است.رسانه‌های عراقی هم روز سه شنبه به نقل از کمیته گذرگاه‌های مرزی عراق هم ازسرگیری سفر ایرانیان به عتبات عالیات عراق را رد کردند.
آسمان بندگی مدیون حب حیدر است/اشرف مخلوق عالم حضرت پیغمبراست/یادداده شیعیان را فاطمه درس ولا/کربلااندر حماسه بهردنیا گوهراست/انقلاب ماگرفته عشق ناب اهل بیت/رهبران او سراسراز تبار کوثراست/ملت ایران بگشته اسوه روی زمین/دشمنان برولایت تاقیامت ابتر است/برشهیدان وامامش ده سلامی باادب/رهبرمادر فضیلت مقتدا وسرور است/بهرمهدی یاورانی ناب همچون ذوالفقار/ملت ماحماسه دررکاب رهبراست/
کشور عراق همانطور که مدفن خاندان عصمت و طهارت است مدفن ۱۴ تن از پیامبران الهی نیز هست
قبر حضرت آدم و حضرت نوح
حضرت آدم اولین پیامبر الهی و حضرت نوح نبی در شهر نجف اشرف در جوار مضجع شریف حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام دفن هستند چنانچه ما در زیارت نامه ی حضرت امیر میخوانیم :
السلام علیک یا مولای و علی ضجیعیک آدم و نوح
سلام بر تو ای مولای من و بر دو بزرگواری که در کنار مضجع شریفت آرمیده اند : آدم و نوح
ادامه مطلب
من آدم هایی را میخواهم که عین یک آینه، عین آب روانند. آدم هایی یکدست که میشود به "را"و "با" و "از" حرف هایشان هم اعتماد کرد. نمیگویم خوش وعده باشند نمیگویم مثل کوه باشند، میتوانند مثل من تنبلی کنند، گاهی زیادی شیطان شوند، گاهی خالی کنند و حتی زیر قولشان بزنند اما با همه کاستی ها، باطنشان مثل تنگ ماهی قرمزها شفاف باشد و خیالت آرام بگیرد که با یک اشرف مخلوقات جایزالخطای دیگر داری چای مینوشی و گپ میزنی. آنها که بجای چرخش زبان با قلبشان حرف میزند و د
کاش میشد یه نوار سفید میکشیدم روی ذهنم ،کاش میشد از اول بدنیا میومدم ،کاش میشد همه ی اون آدمایی که دنیا میخواست از آدم بگیره میتونستم یه گوشه قایمشون کنم ،کاش میتونستم این صفحه ی نقاشی رو پاره کنم و روی یه بوم جدید چهره ی اون و به چه بزرگی میکشیدم که به دنیا بگم حتی فکرشم نکن که بخوای نباشه ،کاش میشد واقعا اشرف مخلوقات بودیم ،اونقدری که دعای ما بی استجابت نمیشد و نرفته به آسمون به زمین نمیخورد،کاش باتمام غلدرهی هامون اینقدر ناتوان نبودیم و
‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۹/۲۴یکشنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱)♋️☯♋️☯♋️☯اینجا هنر به میل دلش دف نمیزنددر گوشه های مرده مردف نمیزندشادی مگر به دعوت تکلیف ممکن است ؟جیغ شعف که نای مکلف نمیزنددست قریحه عاشق موسیقی دل استچنگی به ساز توصیه ی رف نمیزندباران که بوسه بر لب هر خاک پا زده استسر را به پای خاک مسقف نمیزندپای هنر که بسته به وارسته بودن استکف هم به سقف حضرت اشرف نمیزندقطعا به
✳️ روزی که رضاشاه آرزوی مرگ کرد!
سر شام رفتم. صحبت‌های مختلف شد، ولی دو قسمت بسیار مهم پیش آمد. یکی صحبت ۱۷ دی[۱۳۱۴] و آزادی بانوان که علیاحضرت ملکه پهلوی تعریف کردند روزی که رضاشاه مرا [به همراه شمس و اشرف پهلوی] از اندرون برداشتند و بدون حجاب با خود به دانشسرای عالی بردند، در بین راه در اتومبیل به من گفتند: من امروز مرگ را بر این زندگی ترجیح می‌دادم که زنم را سر برهنه پیش اغیار ببرم، ولی چه کنم کاری است که برای کشور لازم است و گرنه ما را وحشی
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به‌نام از یادها رفته
ترانه‌سرا: امید صباغ نو و محمد مبارکی | آهنگساز: مهدی منافی | تنظیم: حمید اکبرزاده
Download New Music Hojat Ashrafzadeh – Az Yadha Rafte

آهنگ روز و شب به یاد عشقت ای یار هم صدای گریه و بارانم رفته ام ز یادت اما ای عشق تا ابد به یاد تو میمانممتن آهنگ از یادها رفته از حجت اشرف زاده
روز و شب به یاد عشقت ای یار هم صدای گریه و بارانمرفته ام ز یادت اما ای عشق تا ابد به یاد تو میمانمعشقت را رها نکردم دست از پا خطا نکردم ج
رضا شاه ها (سلطنت طلب ها) می گویند در انتخابات شرکت نکنید. می دانید برای چه ؟
برای اینکه با شرکت در انتخابات ، به آنها می گوییم ما نظام مان را دوست داریم و نمی خواهیم شما پهلوی ها (که دوران نحس سلطنت تان نقل محافل است. اشرف پهلوی که با سگ ، شهوت رانی می کرد ، با مردان مختلف راحت بود و ازدواج باز انجام می داد ، قمار باز و بزرگ ترین قاچاقچی کشور بود) دوباره بر این مملکت حکومت کنید.
حال بیایید و بین کاندیداها حتی در بدترین حالت (بین بد و بدتر ) بد را انت
2389 - «اسدا... علم» وزیر دربار پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در
خاطراتش می‌نویسد: “وقتی به خانه آمدم، پدرم که وزیر پست و تلگراف رضاشاه
... بود، پرسید «آیا میل داری با دختر قوام ازدواج کنی؟». تعجب کردم ... و
گفتم «دختر قوام کیست؟»، گفت «دختر قوام شیرازی. پسرش داماد شاه و شوهر
اشرف است»، گفتم «از کجا سرچشمه می‌گیرد؟»، گفت «امر شاه است»، گفتم
«می‌توانم بگویم نه؟»، گفت «نه!»، گفتم «پس چرا از من سئوال می‌کنید؟» ...”
منبع: خاطرات عَلَم، جلد2،
یک مطلبی داشتیم در خصوص "اشرف مخلوقات" بودن انسان و گفتیم :انسان اشرف مخلوقات نیستو مستند کردیم به آیات قرآن و اشاره ضمنی کردیم به خودبرتر بینی انسان که تصور میکند عالم و عالمیان برای او موجود شده است و این را مربوط به همان «روح الهی» میداند.داستان آفرینش انسان را هم بپذیریم متوجه میشویم این روحی که اهل دین و ایمان و عرفان از آن حرف دارند که در آدم دمیده شد «روح خدا» نبود چون خداوند روح ندارد.قبلا هم گفتیم خدا بسیط و ساده است و مرّکب بودن او یع
منابع خبری از زخمی شدن ۴۷ نفر از نیروهای امنیتی عراق در جریان حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف خبر دادند.
چهارشنبه شب، گروهی از مهاجمین نقابدار که به گفته منابع محلی از اهالی شهر نجف اشرف نبوده‌اند، با پخش مستقیم دوربین شبکه خبری العربیه سعودی به کنسولگری ایران در نجف یورش برده و بخش‌هایی از آن را به آتش کشیدند. العربیه در عراق ممنوع‌الفعالیت است.
پنج شنبه ، ۶ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×371]
مشاهده مطلب در کانال
به نام ایزد یکتا
کاربرگ کلاس یازدهم تجربی A نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398
(+3بسیارخوب / +1خوب / -1ضعیف / -3بسیارضعیف / -6غیبت غیرموجه در امتحان / -9تقلب در امتحان)

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

به نام ایزد یکتا
(+3بسیارخوب / +1خوب / -1ضعیف / -3بسیارضعیف / -6غیبت غیرموجه در امتحان / -9تقلب در امتحان)

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

1) یک ضرب المثل معروف است که می گوید "تر و خشک با هم می سوزند" در بحث اغتشاشات خیابانی به بهانه اعتراض به گرانی بنزین ، هم آنهایی که به حسن روحانی رأی داده بودند ( با وعده آزادی بیان و ...) و هم آنهایی که بی تفاوت بوده و در انتخابات شرکت نکردند ، مال و اموالشان از بین رفت و هم آنهایی که به وی رأی نداده بودند (بیت المال متعلق به همه مردم بوده است)
2) هیچ برهه ای از تاریخ ، اینقدر به اماکن مرتبط با ایران در کشورهای خارجی تعرض صورت نمی گرفت. به برکت دولت حس
به نام خدایی که جانم در دست اوست  
همراهان دوست داشتنی من سلااااام ❣️ امیدوارم که حال جسم و روحتون خوب باشه❣️
یه روز یه مادری به بچش میگه قربون چشمای بادومیت برم و بچه لوس مامان میگه من بادوم میخوام. 
این بچه لوس مصداق ما بنده هاست. خدا به فرشته هاش دستور داد به آدم سجده کنین. همه سجده کردند جز ابلیس که از دستور خدا سرپیچی کرد. خدا در کتاب هدایتش میگه من بهت قدرت میدم که تو بشی اشرف مخلوقات من. من بهت ثروت میدم، حیات میدم، برتری میدم و.... باعث ش

علاقه ی عجیبی به شکستن اش داریم . 
وجودش آزارمان می دهد .
شاید چیزی را یاد آورمان میشود .
نیستی را !
سکوت برای ما یادآور نیستی است . نیستی که میخواهیم با کلمات جان اش ببخشیم ...
و این اشتباه از آنجا نشات میگیرد که ما توهم مرکزیت هستی را داریم . خود را اشرف مخلوقات می دانیم و به خورد ذهن خودشیفته ی ما داده اند که ما یکدانه ی کائنات هستیم و بهانه ی خلقت ...

سکوت را میشکنیم تو توان شنیدن صدایی غیر از صدای خودمان را نداریم . نه از آن جهت که گوش هامان فر

یبار تمام کارهای عجیب و شاخ‌درآوری که تو این دوماهه تو محیط کارم دیده بودم رو اینجا نوشتم و تا خواستم ذخیره و انتشار رو بزنم دستم خورد و کلا صفحه رو بستم . اول خیلی حیفم اومد از اون همه زمانی که گذاشتم واسه نوشتن.ولی بعد فکر کردم شاید واقعا نباید اون همه سیاهی و پلیدی اینجا ثبت میشد.شاید باید رها کرد که بره.الان فقط میخوام بگم من تو همین دوماهه اونقدری نامردی و کمبودها و عقده‌های جمع شده تو وجود آدما و زیر پا خالی کردن دیدم که دیگه هیچ شأن و
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
به گزارش خبرنگار آنلاین ، انتشارات حجت الاسلام والمسلمین بیوک چیچیان ، نویسنده کتاب باستانی ایران ، مدیر کتاب المکتابا المردتوییه الهیهات الاحیاء الاتار الجفریه و کتابخانه مرتضوی ، درگذشت در 22 مه. وی بیش از شش دهه از زندگی خود را صرف فروش و فروش کتاب های مذهبی کرد. فروشگاه کتاب او در خیابان ناصر خسرو نام خاصی دارد. وی همچنین به افتخار نجف اشرف همان خدمت را انجام داد. در این قسمت ، نادر قادیانی ، مدیر انتشارات قدیانی پیام غم و اندوه ارسال کرد
به نام ایزد یکتا
کاربرگ کلاس یازدهم تجربی A نیمسال اوّل سال تحصیلی 99-1398

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

+3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

-1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8
به نام ایزد یکتا

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

+1

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

+3

+3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

-1

-1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8
در پایگاه اینترنتی امام علی (ع) این امکان وجود دارد که کاربر به صورت مجازی از بخشهای مختلف حرم مطهر بازدید کند و این امکان از طریق تصاویر سه بعدی 360 درجه با دقت بالا از بیش از 40 بخش مختلف حرم مطهر امیرالمومنین (علیه السلام) و رواق های صحن شریف و ورودی ها و خیابان های منتهی به حرم مطهر علوی فراهم شده است تور مجازی حرم مطهر
بنام خدا
نصراباد جرقویه، شهری است در بخش جرقویه سفلی که در جنوب شرقی شهر اصفهان قرار دارد. از مشاهیر این شهر می‌توان به اشرف نصرآبادی جرقویه‌ای اشاره کرد که در سال ۱۳۳۹ وفات یافته و در تخت فولاد مدفون گشته است.[۳]
نصراباد جرقویه در ۷۰ کیلومتری اصفهان در جنوب رشته کوه کلاه قاضی
واقع شده‌است. قریب به 6500نفر طبق سرشماری 1395 جمعیت دارد. اهالی آن به
دو دسته تاجیک یا تازیک ( که شغل بیشترشان کشاورزی است) و عشایر که به عرب
شهرت دارند تقسیم می‌شوند که
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
    مریم و مسعود رجوی در خصوص اعدام میگویند:
اعدام بد است و ما با اعدام مخالفیم و در ایران فردا!! ما حکم اعدام را برمیداریم
و ...
جهت یادآوری خدمت مریم و مسعود باید عرض کنم، مگر شما
نبودید که هنوز نه به بار بوده و نه به دار٬ حکم اعدام در قرارگاه اشرف را به نقل محافل
و نشستهای دیگ و عملیات جاری تبدیل کردید و می گفتید که هرکس که خواست از ما جدا
شود٬ حکمش اعدام است؟! مگر شما نبودید که در نشستهای طعمه همه را مجبور کردید که
گزارش بنویسند که هرکس برید و
به نام ایزد یکتا

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

-1

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

+1

+1

+3

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

+3

+3

+3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

-1

-1

+1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8
درست در حالی که اشرف‌غنی سرگرم یک معامله است که چطور وزارت بفروشد و مشروعیت بخرد، و عبدالله در جستجوی اینکه چطور سوگند خود را با ریاست شورای عالی مصالحه، معامله کند، تروریستها به شفا خانه نسایی ولادی دشت برچی حمله کرده تمام شفاخانه را اتاق به اتاق با خیال راحت، گشتند و زنان در حال زایمان...
ادامه مطلب
باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین
بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است

این صبح تیره باز دمید از کجا کزو
کار جهان و خلق جهان جمله در هم است

گویا طلوع می‌کند از مغرب آفتاب
کاشوب در تمامی ذرات عالم است

گر خوانمش قیامت دنیا بعید نیست
این رستخیز عام که نامش محرم است

در بارگاه قدس که جای ملال نیست
سرهای قدسیان همه بر زانوی غم است

جن و ملک بر آدمیان نوحه می‌کنند
گویا عزای اشرف
به نام ایزد یکتا

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

+1

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

+3

+3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

-1

-1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8
چند خط سکوت و چند صفحه‌ی سفید می‌گذارم بماند برای این شب‌ها که دیگر هیچ چیز از خدا نمی‌خواهم.
می‌گذارم بماند تا روز حسابش، نشانش بدهم و بگویم ببین! هیچ چیز از تو دیگر نخواستم. آخر مگر چندبار باید خواست؟ چند بار باید نشود تا دیگری امیدی به شدن نداشته باشی؟
کفر است؟
من در شب قدرت کفر می‌ورزم!
امیدم را از تو برداشته‌ام. دیگر هیچ شدنی نمی‌خواهم! دیگر نمی‌خواهم به خواسته‌هایم رسیدگی کنی. بگذار همه چیز همین‌گونه پیش برود. 
من دیگر امیدی ندارم
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از برپایی کرسی تلاوت در نجف خبر داد و گفت: قاریان برجسته استانی طبق برنامه‌ریزی در حرم امام علی(ع) و یا مسجد سهله به حسب شرایط اسکان کاروان، یک کرسی تلاوت برپا می‌کنند.
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

اگر بخواهم صدای حجت اشرف زاده را خلاصه کنم، میگویم گرمای عشق...
اصلا این لحن گرم خاص صدای خودش بود که ماه و ماهی را به اوج رساند و نیشابور را بر سر زبانها انداخت...
وگرنه هر
به نام ایزد یکتا

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

اشرف زاده امیر

+1

-1

-1

10

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل لحظه‌ای که به غذا خوردن نیازمند می‌شوی. مثل نیازی که به دیگری پیدا می‌کنی.یک چیزهایی تجسم انسان بودن است مثل وقتی که کلمه‌ها توی سرت خودشان را به این سو و آن سو می‌زنند، به دنبال راهی برای خلاص شدن.یک چیزهایی تجسم انسان بودن است مثل آن حجم کریه ادرار و مدفوعی که روزی چند بار می‌بینی که از تو دفع می‌شود. مثل دسته مویی که می‌ریزد. مثل رشته موهایی که سرخ می‌شوند، زرد می‌شوند، سفید می‌شوند. مثل بدنی که بو م
شما اشرف مخلوقات هستید

شماگل سر سبد و با ارزش‌ترین مخلوقات خداوند هستید. 

برداشت اشتباه از هویت واقعی‌تان نداشته باشید. از این افکاری که «ای کاش کمی بلندتر بودم و یا ای کاش ظاهر متفاوتی داشتم» دست بردارید. 

شما توسط خبره‌ترین نقاش عالم هستی به تصویر کشیده شده‌اید. هنگامی که خداوند شما را آفرید، با خود گفت: «فوق‌العاده است. این شاهکار خلقت من است.» او مُهر تأیید خود را به شما زد. 

ادامه مطلب
بر طبق تقسیم­بندی که احمد اشرف انجام داد شهر نشینی در دوران باستان از سه مرحله پیوسته گذر کرده است: یکم دوره پیدایش شهرها و رشد آرام شهرنشینی در شاهنشاهی­های ماد و هخامنشی ، دوم: دوره ی تجربه ی بزرگ تاریخی و بنیانگذاری شهر های خود فرمان، به سبک شهرهای یونانی به دست فرمانروایان سلوکی و رشد شتابان شهرنشینی در عصر سلوکیان و پارتیان؛ سوم: دوره در آمدن شهرهای یونانی وار به زیر فرمان دولت مرکزی در دوره ساسانی (اشرف، 1357: 7).
در دوران نخست دولت ماد که
من انسان را از گل آفریدم، ولی از روح خود نیز در او دمیدم.
من انسان را پر وبال ندادم، ولی وی را اشرف مخلوقات دانستم.
من جهنم را آفریده بودم، ولی انسان را در بهشت قرار دادم.
من درختی ممنوعه ساختم، اما استفاده از دیگر درختان را آزاد گذاشتم.
من شیطان را آفریده بودم، اما توانایی نه گفتن را به او داده بودم.
انسان با خوردن سیب ممنوعه دلم را شکست، اما از آنها دلسرد نشدم.
من انسانها را از بهشت بیرون کردم،اما از درگاه ام بیرون نکردم.
من انسان را تنها به زم
خانم همسایه فضولی؟ 
خانم همیسایه خود طرف اندام خودشو میبینه توی آیینه
کور که نیست، لازم نکرده یادآوری کنی!!!
خانم همسایه ما اومده بود دنبال پسربچه اش و یه سر اومد توی حیاط خونه..منم داشتم لباسارو پهن می کردم روی بند که اومد نگاهی انداخت به سبزیا ُ کرم هاشونو یادآوری کرد بعد گفت تو خیلی لاااغری:/ چرا دندونات اینجوری شدن؟ خب دندونام جاشون نبود روی هم رفتن مگه مقصر منم؟ :/
دانشگاه میری؟ تراز خواهرت چند ِ؟ 
خب خانم همسایه فک نمیکنی سرت باید توی ک
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
▫️حجة الاسلام سید حسین هاشمی نژاد می گفتند:یک روز که در خدمت آقا شیخ جعفر مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند:روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدمت مولایم امام ز
به نام ایزد یکتا

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8

هنگامی که امام حسین علیه السلام به بالین «حبیب بن مظاهر» آمد، به انیس بودن وی با قرآن اشاره کرد و فرمود: «للَّهِ دَرُّکَ یا حَبیب! لَقَدْ کُنْتَ فاضِلاً تَخْتِمُ الْقُرْآنَ فى لَیْلَةٍ واحِدَةٍ؛ اى حبیب! خدا به تو پاداش نیک عنایت کند، تو انسان با کمالى بودى و در یک شب، قرآن را ختم مى کردى.
شجره طوبى، شیخ مهدی حائری، المکتبۀ حیدریه، نجف اشرف، 1385‏ق، ج‏2، ص‏442.
زندگی نامه حاج شیخ عباس قمی(ره)
محدث قمی در حدود سال 1294 ق. در شهر مقدس قم متولد شد و مقدمات علوم دینی را در این شهر گذراند.
در سال 1316 ق. برای تحصیل علم، روانه نجف اشرف گردید و تا سال 1318 که حج گزارد مقیم نجف بود، اما پس از سفر حج، به قم باز گشت.
در سال 1319 ق. مجددا از قم به نجف رفت و تا سال 1322 در آنجا بود.
سال 1322 ق. به قم بازگشت و تا سال 1329 مقیم قم بود و دوباره به حج مشرف شد و سپس به قم بازگشت.
درسال 1332 ق. به مشهد تشرف یافت و بیست و دو سال؛ یعنی تا سال 1354، در ه
خبرنامه دانشجویان ایران: کرونا یک هشدار کوچک است. آمار آدم هایی که می کُشد به نیم درصد هم نمی رسد اما جهان را ترسانده و اجتماعات بشری را تا پستوی خانه ها عقب رانده است. بشر در عصر صنعت و تکنولوژی در مقابل یک ذره نادیدنی زانو زده است. حتی ابرقدرت های صاحب منصب و مالکان ثروت های قارونی هم از خوف آن ایمنی ندارند.
آدمی که روزی اشرف خلقت و فاتح جهان مادی بود حالا خودش تسخیر شده است. آن چه امروز درو می شود محصول دست ساز نوع بشر و مکاتب مدرن و ماتریالیس
بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏‌تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا، در این ماه بوده است.

دوباره آمده فصل ِ،بهار ِ ناب ِ خوش عهدی

ربیعُ الاوّل و عالَم، همه به ذکر یا مهدی

شور و شعف از عطای حضرت حق بر همه دلها مبارک

شکفتن ِلاله های فخر و عزّت در دل ِ صحرا مبارک

نگام سرور کائنات است امشب
دست به دستِ مدّعی شانه به شانه می روی
آه که با رقیبِ من جانبِ خانه می روی!
بی خبر از کنارِ من، ای نَفَسِ سپیده دم
گرم تر از شراره ی آهِ شبانه می روی
من به زبانِ اشکِ خود می دهمت سلام و تو
بر سرِ آتشِ دلم همچو زبانه می روی
در نگهِ نیازِ من موجِ امیدها تویی
وه که چه مست و بی خبر سوی کرانه می روی!
گردشِ جامِ چشم تو هیچ به کام ما نشد
تا به مرادِ مدّعی همچو زمانه می روی
حال که داستانِ من، بهرِ تو شد فسانه ای
باز بگو به خوابِ خوش با چه فسانه می روی؟
(هااااا
مریم قجر عضدانلو در جریان سخنرانی اخیر خود در مقر موسوم به اشرف سه خطاب به خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی پارلمان اروپا گفت:
آیا نباید درسفرتان به تهران بجای عکس گرفتن با مهره های رژیم از روحانی
رییس جمهور رژیم درخواست بازدید سمبولیک از زندان ها را می دادید؟ وی ادامه
داد که خانم موگرینی ابتدا باید نقض حقوق بشر در زندان ها را محکوم می
کرد. مریم قجر همچنین از کشورهای اروپایی بابت سکوتشان گلایه کرد. سوز و
گداز مریم قجر نسبت به خانم موگرینی ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها